Nowe Skutery Kymco

Nowe Skutery i Quady Kymco

Quady, to popularne na całym świecie pojazdy terenowe, które są zaprojektowane do jazdy po różnego rodzaju nawierzchniach, w tym po trudnym terenie, błotach czy wodzie. 

Skutery Kymco to natomiast popularne pojazdy dwukołowe, które charakteryzują się przede wszystkim niskim zużyciem paliwa, prostotą obsługi oraz możliwością poruszania się po zatłoczonych ulicach miast.

Quady Kymco są często wybierane przez miłośników sportów motorowych, a także osoby, które cenią sobie niezawodność pojazdów, wolność i bliskość z naturą. Skutery Kymco natomiast są często wybierane przez osoby szukające praktycznego i ekonomicznego środka transportu na co dzień, a także przez tych, którzy cenią sobie swobodę i niezależność.

 

O Kymco

Firma KYMCO (znana także jako Kwang Yang Motor Company), weszła na scenę motoryzacyjną w 1964 roku, jako ważny partner Honda Motor Co. Początkowo skupiała się na produkcji części mechanicznych, jednak w późniejszym czasie rozszerzyła swoją działalność na kompleksową produkcję pojazdów. Prawdziwa era KYMCO jako niezależnego producenta rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy to wprowadziła na rynek swój pierwszy pojazd pod własną marką.

Obecnie KYMCO jest nie tylko największym producentem skuterów, maxiskuterów, motocykli, quadów ATV i UTV na Tajwanie, ale także ma swoje korzenie głęboko osadzone w globalnym krajobrazie motoryzacyjnym. Posiada 6 zakładów produkcyjnych na Tajwanie oraz kolejne 4 w Malezji, Kolumbii, Iranie i Argentynie. Blisko 500 specjalistów w dziale badawczo-rozwojowym firmy nieustannie dąży do połączenia zaawansowanej technologii z nowoczesnym designem oferowanych produktów.

Innowacyjność i solidność konstrukcji KYMCO zdobyły uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych na całym świecie. Firma utrzymuje szeroką współpracę z potentatami motoryzacyjnymi, takimi jak BMW, ARCTIC CAT czy KAWASAKI, dostarczając im nie tylko gotowe pojazdy, ale również wysokiej jakości podzespoły. Dostępne skutery KYMCO o różnych pojemnościach, posiadające ekonomiczne rozwiązania i innowacyjne technologie podbijają rynki, a sprzedaż ciągle rośnie.

W europejskich krajach o wymagającym rynku, takich jak Włochy, Francja czy Niemcy, marka KYMCO od lat zajmuje czołowe miejsce w czołówce najpopularniejszych pojazdów do poruszania się w mieście i nie tylko. Jej produkty są cenione zarówno przez miłośników sportów motorowych, jak i przez osoby poszukujące praktycznych i ekonomicznych środków transportu na co dzień. Producent KYMCO oferuje nie tylko technologiczne innowacje, ale również swobodę i niezależność w każdym wyjeździe.

Jeśli chcesz zdecydować się na skuter KYMCO, możesz skorzystać z naszej bogatej oferty nowych i używanych maszyn. Każdy skuter KYMCO od Motonita to gwarancja zadowolenia i wsparcie.

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

Back to top