KYMCO

Źródło danych https://kymco.pl/
Copyright © 2019 MOTOR-LAND

siedziba

 

KYMCO (Kwang Yang Motor Company) – jest największym tajwańskim producentem skuterów, quadów oraz motocykli. W skład wytwórni wchodzi obecnie 7 fabryk zatrudniających ponad 4 tysiące pracowników. Roczna produkcja wynosi blisko 700 tysięcy pojazdów, które są sprzedawane poprzez sieć agentów w 89 krajach na całym świecie.

skuter

 

KYMCO to jednocześnie producent wysokiej jakości pojazdów, a stylistyka marki to dzisiaj synonim nowoczesnego i w wielu wypadkach wyszukanego designu. Jest to jedna z bardzo niewielu marek na polskim rynku, która w udany sposób łączy dojrzałość konstrukcyjną i niezawodność z cenami pojazdów znacznie poniżej renomowanych marek innych producentów. Pod tym kontem marka z Tajwanu wydaje się być jedną z najatrakcyjniejszych na krajowym rynku jednośladów. Oferta obejmuje ponad 20 modeli skuterów i motocykli oraz kilkanaście modeli pojazdów typu ATV.

qua

 

KYMCO w Polsce, co nie jest bez znaczenia, może pochwalić się również bardzo dobrze rozwiniętą siecią zarówno dealerską jak i serwisową. Składa się na nią ponad 150 punktów sprzedaży i serwisu. Gwarantuje to dostępność produktów i usług marki praktycznie w każdym zakątku kraju.

Więcej informacji o polityce marki, technologii czy bezpieczeństwie, do którego KYMCO przykłada dużą wagę, można znaleźć na stronie producenta pod adresem www.kymco.pl 

Back to top